Dynafit - Firma se zabývá výrobou vybavení pro skialpinisty a horské běžce. Vyrábí širkou škálu produktů jako jsou boty, lyže, vázání a oblečení. Historie sahá do roku 1950, kdy byla spuštěna výroba prvních lyžařských bot pod značkou Dynafit. Ve firmě pracují nadšení atleti, což se kladně podepisuje na vyvíjených produktech. Používání těch nejodolnějších materiálů pro výrobu je samozřejmostí.

 

CIELE Caps - Společnost, která byla založena v Kanadě v Montrealu. Vyrábí pouze běčecké čepice, které jsou jedny z nejlepších čepic na trhu. Používá špičkové materiály Coolwick a ochranu UPF + 40. Čepice jsou stylové a na každou sezonu mají různé limitované edice, které se vyrábějí v omezeném množství. Všechny čepky mají reflexní prvky.

 

SLS3 - Americké podkolenky a lýtkové návleky už více než 20 let pokračují v dominaci na triatlonových a běžeckých kolbištích na nohou úspěšných běžců, biatloistů, hokejistů. Prověřeny vítězstvím v tropech, na poušti i na mrazivých pólech. Vyzkoušejte je i vy.

 

Kiwami - Francouzská značka, která byla založena v roce 2003 dvěmi významnými sportovci z Nového Zélandu a Francie. Odtud přichází také logo Kiwami - pták Kiwi oblékající francouzský baret. ,,Kiwi" jako symbol Nového Zélandu a ,,Ami" znamenající ve Francouštině přátelé. Všechny výrobky jsou vyráběny v Evropě, jak pro triatlon, tak i pro cyklistiku, trailový běh a plavání. Společnost nejprve začínala vyrábět triatlonové obleky a postupem času se rozšířila na cyklistiku, plavání a běh. Nabízí kvalitní materiály, které jsou kompletovány v Evropě. Vše je vyráběno v menším počtu kusů, ale o to je to lepší kvalita. Za větší cenu si užijete opravdu hodně kvalitní produkt. 

Nahoru
×